Markafoni Yeniden Alışverişe Açıldı!
22 Ağustos 2017 Yorum Yok 2373 Görüntülenme

Daha önce kapanma kararı alan ve kapanan Markafoni, 15 milyon dolarlık bir maliyetle Select Fashion’ın sahibi Cafer Mahiroğlu tarafından satın alınmıştı. Uzun bir yenilenme sürecinin ardından, oldukça genç bir kadro ile E-ticaret alanında yeni olanaklar sunacak Markafoni, yaşamı kolaylaştırma iddiasıyla bugün tekrar ziyaretçileri ile buluştu.

Markafoni, günlük yoğunluktan, dar zamanlara sıkışan alışveriş alışkanlığını değiştirerek tüketicinin çözüm ortağı olmayı hedefliyor. Aynı zamanda Markafoni, sağlık, moda eğitim gibi konularda da tüketiciyle iş birliği yapmaya hazırlanıyor. İşte yeni Markafoni hakkında.

Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Markafoni ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Markafoni olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz.

Sanal olmayacağız. Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız. Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz. Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz. İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz. Saygılar.

Cafer Mahiroglu

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.