Malatya Kobi Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları
30 Eylül 2015 Yorum Yok 1505 Görüntülenme

Teknolojideki ilerlemeleri ve iş dünyasının yeni dinamiklerini KOBi’lere ulaştırmak amacıyla Türk Telekom Grubu tarafından hayata geçirilen “KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları” bu sene 1 Ekim’de Kayseri’de başlaması beklenmekte. İlk buluşmanın Kayseri’de yapılmasından sonra yapılan yarışmalar ile renklenecek zirvenin sonraki durakları Trabzon, Konya, Denizli, Eskişehir, İzmir, Afyon, İstanbul şehirlerinden sonra KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları Malatya‘da Olacak.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri E-Ticaret sektörü gibi konuların paylaşılacağı buluşmada “Vizyon, Vizyonerler ve Trendler” ile “Sürdürülebilirliğin Teminatı: Yeni Girişimler, Teknolojide İnovasyon ve E-Ticaret” başlıklı paneller düzenlenecek. “Teknoloji yanında işler yolunda” sloganıyla yola çıkan Türk Telekom Malatya KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları‘nda ayrıca, bölge ekonomisinin önemli markaları başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak.

Geçtiğimiz sene gerçekleştirelen teknoloji buluşmalarında konuşan Türk Telekom KOBİ satış direktörü Esra Şimşek, sundukları teknoloji çözümleriyle KOBİ’lere hız ve verim kazandırmayı amaçladıklarını, kaliteli iletişim hizmetleri sunma anlayışıyla çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini söyledi. Malatya Teknoloji Buluşmaları Türk Telekom tarafından 6 Ekim Salı günü Malatya/Ramada Plaza Malatya Altın Kayısı otelinde gerçekleştirilecek.

“Kobiler Türk Telekom ile buluşuyor, teknoloji ile büyüyor.”

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.