Lezzet Uzmanı Korkmaz ile Şık Mutfaklar
13 Ağustos 2015 Yorum Yok 1734 Görüntülenme

Senelerdir Kaliteden Ödün Vermeden yeniliği şıklığı ve işlevselliği müşterileriyle buluşturan Korkmaz, mutfağınıza verdiginiz değeri düşünerek zarefeti evinize taşıyor. Korkmaz tecrübe, kalite, dayanıklılık, yenilik ve deneyimi ile kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden lezzet uzmanı bayanların şık mutfaklarına büyük önem ve titizlik ile ürünlerini göndermektedir. Korkmaz üretmiş olduğu mutfak ürünlerinin insan sağlığına uygun olmasına son derece önem göstermektedir.

Korkmaz en önemlisi sağlıklı ve farklılığın geleneksel kullanıma uygun modernliği ile de farklı olma hususunda güvenilir tercihiniz olacaktır. Ürün yelpazesinde birçok çeşit bulunduran korkmaz ile mutfağınızdaki tüm eksikleri giderebilirsiniz. Yanmaz, yapışmaz, paslanmaz, cam, seramik, granit ve döküm ürünleri ve elektrikli mutfak aletleri ile ihtiyacınız olan her türlü mutfak gereçleri için tercih edebileceğiniz uygun bir marka.

Korkmaz granit tencere setleri, düdüklü tencere, paslanmaz seramik tencereler, tava griller, çaydanlıklar cezve ve çay setleri, semaverler, elektrikli ev aletleri, çatak bıçak takımları, meyve sıkacakları ,porselen takımları, kahvaltı takımları, kek kalıpları, fırın kapları, cam setleri ve çeyiz setleri ile mutfağınızda olan birçok ürünle kalitesini artırmaya devam ediyor.

korkmaz-tencere-setleri

Korkmaz Yüksek ısılarda bile üstün aşınma dayanıklılığına sahip güçlendirilmiş tabakalar ve yanmaz yapışmaz özel dokulu iç yüzeyler ve renklerin canlılığını uzun süre muhafaza etmeyi sağlayan özel dış yüzeyler ile tencere ve tavalarda dayanıklılığı uzun süre tutmayı amaçlamaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.