Korkmaz Seramik Tost Makinesi Tostkolik
22 Ocak 2015 Yorum Yok 1603 Görüntülenme

Korkmaz’ın A329-06 1800 kodlu ürünü olan kahverengi tost makinesi ile tost yapmak artık çok kolay. Tost, sandviç gibi yiyeceklerin yanı sıra ızgara pozisyonuna getirilebilir yapısı ile dilediğiniz zaman ızgara yapabilme şansınız olacak. Üstelik ızgara derinlikleri ve ızgara opsiyonlarıda çok iyi zaten ürünü elinize alıp baktığınız zaman size iyi bir malzemeden yapıldığını ve kaliteli olduğu hissini veriyor.

Izgaraları seramik kaplı alümünyum olan Korkmaz Tost Makinesi çok amaçlı kızartma ve pişirme özelliklerine sahiptir. Üzerinde bulunan ızgaralar, yanmaz ve yapışmaz seramikten yapıldığından yiyecekleriniz asla yapışmaz. Tost yaparken en can sıkıcı durumlardan biri olan ekmeğin makinaya yapışması durumu korkmaz sayesinde ortadan kalkmış gözüküyor.

Ayrıca Otomatik ısı kontrolü ve döküm ızgarası sayesinde korkmaz tostkolik sadece ihtiyacı olan enerjiyi harcayarak elektrikte de tasğarruf etmenizi salamaktadır. Görüntü olarak muhteşem şık tasarımı ve kullanılabilir olmasıyla dikkatleri üzerine çeken korkmaz ürünün arkasında olduğu da 4 yıl garanti süresinden belli ediyor.

Korkmaz tostkolik ile iştah açıcı leziz tostlar hazırlayabilir ve Dostlarınızı yemeye çağırdıktan sonra onlara unutulmaz bir balık keyfi yaşatabilirsiniz. Piyasa piyatı 279,00 tl olan ürünü indirimli fiyatı ile 173,00 TL’ye magazalardan ve online alışveriş sitelerinden hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. 1800 Watt olan Korkmaz seramik tost makinesi günlük hayatta sıkıntısız ve sorunsuz kullanımlar için tavsiye edilir bir üründür.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.