Karne Hediyesi Kampanyaları
22 Ocak 2015 Yorum Yok 3118 Görüntülenme

Çocuklar evlerimizin neşe kaynakları anne ve babalarının en değerli varlıklarıdır. Onları başarıları karşısında ödüllendirmek ise oldukça önemlidir. Bu başarı karne ve eğitim ise çocuklarımız başarılarını devam ettirebilmesi için kesinlikle hediyeyi hak ediyor. Okulların yarıyıl sömestr tatiline girmesi ile çocuklarımıza hediye alabileceğimiz uygun fiyatlı firmaları, kampanyaları ve ürünleri araştırır olduk. Bizde karne hediyesi olarak çocuklara verilecek en özel hediyeleri uygun fiyat ile sunan ve kampanya düzenleyen firmaları detaylı olarak inceledik. işte karne hediyesi kampanyası düzenleyen adresler.

Karne Hediyesi Kampanyası Düzenleyen Firmalar

1- Saat, outdorr, mobilya, kitap, film, müzik, oyun konsolları, hobi ve oyuncuk kategorilerinde kampanya hazırlayan hepsiburada’dan çocuğunuza en güzel karne hediyesini alabilisiniz.

2- Film, kitap, kırtasiye, oyun gibi kategorilerde kampanya düzenleyen dr.com.tr çocuklarınıza alabileceğiniz en güzel karne hediyelerini sizler için hazır etmiş bile.

3- Karne hediyesi kampanyası sunan bir diğer firma ise n11. Çocuğunuzun almış olduğu takdir belgesini karne@n11.com’a gönder 111 TL indirim kuponu kazan. Kazanacağınız hediye çeki Oyun, video ve oyun konsolları kategorisinden tek seferde yapacağınız 1000 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanyadan kazanmış olduğunuz hediye çekini 15 şubat 2015 tarihine kadar kullanmayı unutmayınız.

4- 20 Ocak 2015 Salı günü başlayıp, 26 Ocak 2015 Pazartesi günü son bulması planlanan bir diğer kampanya adresi ise Teknosa. Yapmış olduğunuz karne hediyesi alışverişlerinde 200 TL’ye varan hediye çeki fırsatını kaçırmayın. Alışveriş yaptıktan sonra kazanmış olduğunuz hediye çekini 31 Ocak 2015 tarihine kadar kullanmayı unutmayınız.

5- Birçok kategoride indirim ve kampanya düzenleyen bir diğer firma ise markalardan.com. Çocuğunuz için alabileceğiniz hediyelerin yanı sıra indirimli ve kampanyalı ürünleri inceleyebilirsiniz.

6- Çoçuğunuza cep telefonu yada bilgisayar almayı düşünüyorsunuz fakat fiyatlar pahalı. O halde vatanbilgisayar’ın en güzel karne hediyelerini görmeden karar vermeyiniz. Farklı markalardan cep telefonu, notebook, televizyon ve yazıcı gibi ürünleri kapsayan kampanya ayrıca Ps3 oyun konsolunu’da kapsamaktadır.

2015 yarıyıl Sömestr tatili için Karne hediyesi kampanyası düzenleyen firmaları listeledik. Kampanyalar hakkında daha detaylı bilgi için, kampanyayı düzenleyen firmaların web siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.