Karaca Home Şık Tasarımları ile Evinizi Yeniliyor
18 Ağustos 2015 Yorum Yok 2917 Görüntülenme

Karaca Home, 2012 yılında ev tekstili ürünleri ile hayatımıza girdi. Yapmış olduğu büyük yatırımlar ile Ev Tekstili sektöründe kendilerini uluslararası görücüye çıkaran firma oldukça büyük ilgi gördü. Kendisini züccaciye ürünleri sektöründe ispatlayan Karaca Home, kaliteden ödün vermeyerek üretmiş olduğu Tekstil Ürünleri ile de kendini kısa sürede öne çıkardı. Modern çizgileri, göz alıcı renkleri kaliteli ve şık tasarımlarıyla nevresim takımları, yatak örtüleri, pike takımları, banyo tekstil ürünleri ve bebek tekstili gibi ürünler üretmeye başladı.

Karaca Home’un teksil ürünleri sevdiklerinizi kıskandıracak, yatak odanızda da dekorasyonunuzun en önemli tamamlayıcıları olacak. Tercihiz ne olursa olsun yatak odanıza uygun yatak örtüsü, nevresim takımı, pike takımı, dört mevsim kapitone setlerinden biri mutlaka sizi etkileyecektir. Çift kişilik ve tek kişilik nevresim takımlarından farklı tasarımlar canlı renklerle buluşturacak odanıza ayrı bir hava katacaktır. Kendini tüketicilere kanıtlamış Karaca Home terletmeyen %100 pamuk dokulu nevresim takımları ile sağlığınızı da düşünüyor. Göz alıcı yatak örtüleri rahat kullanımı ve bozulmayan kumaş yapısı ile işinizi kolaylaştıracak. Karaca home genç kızlar için özel olarak tasarladığı ürünleri çeyiz setleri başlığında müşterileriyle buluşturuyor.

Çift kişilik nevresim takımı, yatak örtüleri, özel havlu ve gecelik hediyesinden oluşturan çeyiz setleri kaliteli ve şık tasarımları ile beğeninizi kazanacak. Son olarak banyo ürünleri sektörüne de giriş yapan Karaca Home, bornoz setleri, havlu takımları, banyo paspasları ile size birçok alternatif sunuyor. Kaliteden taviz vermeden banyo tekstilinde de başarı elde eden firma evinizi modern, kaliteli ve şık tasarımları ile yeniliyor.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.