iPhone 8 ve iPhone 9 Nasıl Olacak!
19 Mayıs 2017 Yorum Yok 790 Görüntülenme

Teknolojinin neredeyse her alanında olduğu gibi şüphe yok ki telefon alanında da sürekli yenilikler göze çarpmaktadır ve göze çarpmaya devam etmektedir. Sürekli olarak güncellediği özellikleri, ihtiyaca uygun yenilikleriyle gündemde kalmayı başarabilen iPhone cep telefonu aslında bilgisayarın yapabildiğinin tamamını yapabilen bir mobil bilgisayar olarak milyonları aşan satış rekorlarına ulaşmayı başarmıştır.

İlk üretildiği ve satışa sunulduğu andan itibaren teknoloji meraklılarının ilgi odağı hâline gelen bu cihaz, ürünlerine eklediği yeni fonksiyonel özellikleriyle daima tam not almayı başarmış olmanın gururu ve gücüyle, yine herkesi şaşırtacak yepyeni ürün özellikleriyle milyonların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce en son olarak IPhone 7 serisiyle kullanıcılarla buluşan cihaz, yakında piyasada olacak olan yepyeni telefon modeli iPhone 8 ve iPhone 9 serisiyle müşterilerinin merakla beklediği bir teknolojik devrim olarak şu sıralar piyasalarda yerini almak için üretim ve hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu makalede Apple’ın kullanıcılarına sunduğu yenilikler ve kullanıcılarına sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgilere yer vermeye özen göstereceğim. iPhone 7 serisinde ilk olarak öne çıkan yenilik olarak dış görünümdeki duruş kendisini göstermektedir. Daha önceki modellerine nazaran yeni görünüşler elde eden bu modelle kullanıcıların estetik duyarlığına sahip yepyeni bir model geliştirilmiştir.

Yuvarlak tuş kombinasyonunu korumaya yine önemle devam eden bu seride öne çıkan bir yenilik daha önceki modellerinde olmayan mavi renk seçeneğinin tüm yüzeye işlenmiş olmasıdır. Ayrıca ekran görüntüsünde de gözle görülür oranda ilerleme kaydettiği görülen cihaz 4,7 ve 5,5 inçlik ekran seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkmaya çalışıyor.

Yalnız bu iki inç de aynı fiyattan değil de aralarında biraz oynamaya yol açan fiyat farklarıyla müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. İlk gelen yorumlar arasında yer alan bu kadar geniş inçlik cihazların kısa süreli şarj sorunlarına da Apple farklı bir batarya modeliyle çoktan çözüm bulmuş durumda.

Alınan haberler doğrultusunda zarafetinden ödün vermemekte kararlı olan iPhone, ince ve geniş yüzeyiyle kullanıcılarının görsel beğenilerinin yanı sıra daha rahat tuşlara dokunabilmeleri adına yapılandırılmış olmaktadır. Cihazlar hakkında henüz birşey söylemek mümkün değil ve cihaz özellikleri gibi bilgiler sır gibi saklanmakta. Ancak şunu söyleyebilirim ki, iPhone 8 ve iPhone 9 özellikleri çok kısa sürede piyasada yerlerini alacak. Bu yeni serilerle tanışmak için biraz daha sabretmeye devam etmeliyiz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.