Hepsiburada Sevgililer Günü Kampanyası
29 Ocak 2015 Yorum Yok 3166 Görüntülenme

Her yıl olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü Yaklaşıyor. Sevgililer Günü hediyeler ile birlikte hazırlanmış bir çok planıyla önem kazanmaktadır. Evde geçirmek isteyenler, sinemaya gidenler, ani süprizler ile kutlayanlar, Sevgililer Günü’nü diğer günlerden farksız görenler, başka çiftler ile birlikte parti hazırlayanlar. Fakat 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftleri en çok zorlayan konulardan biri hediye seçimi. Günler öncesinden düşünülen hediye seçimi, 14 Şubat yaklaştıkca iyice gergin bir hal alıyor. Sizde Sevgililer Gününde sevgilinize en güzel hediye almak istiyorsunuz fakat ne alacağınıza henüz karar veremeyenlerdenmisiniz ?

O halde size hepsiburada’nın hazırlamış olduğu hediye seçim aracını tavsiye etmekteyiz. Hediye seçiminizi oldukça kolaylaştıracak bu aracın yanı sıra Hepsiburada.com’un sevenler için düzenlemiş olduğu Hepsiburada hediye çeki kampanyası sevenleri oldukça mutlu edeceğe benziyor.Kampanya katılım süresi 31 Ocak’da son bulacağından hızlı olmanızda yarar var.

Kampanya Koşulları ve Bilgilendirme

Hepsiburada.com adresinden yapacağınız 200-499 TL arası alışverişlerinize 30 TL, 500-999 TL alışverişlerinize 75 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize 150 TL hediye çeki fırsatını kaçırmayın. Kampanyadan kazanmış olduğunu 30 TL hediye çekini 6-13 Mart 2015 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Yine kazanmış olduğunuz 75 TL hediye çekini 6-13 Mart 2015 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Son olarak kazanmış olduğunuz 150 TL hediye çekinin 75 TL’sini 6-13 Mart 2015 tarihleri arasında diğer 75 TL’si ise 6-13 Nisan 2015 tarihleri arasında yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde hediye çeklerine hak kazanmak için belirtilen harcama tutarı ödeme kuponu, hediye çekleri ve kargo hariç tutarlardır. Ön sipariş ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışında olup, kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz hediye çekini belirtilen tarihler arasında kullanmamanız durumunda çekiniz iptal olacağından yeniden aktif hale getirilmeyecektir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmanıza rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi ticari unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda, kazanmış olduğunuz hediye çeklerini haber vermeden iptal etme hakkının Hepsiburada.com’da olduğunu unutmamanızda yarar var.

28-31 Ocak tarihleri arasında verilen siparişlerinizde yapacağınız herhangi bir değişiklik (Sipariş İptalı, Geri Gönderim vs.) hediye çeki kazanma durumunuzu etkileyebilmektedir. Kazanmış olduğunuz hediye çeki kullanım tarihinden bir gün önce hesabınıza tanımlanacaktır. Son olarak Hepsiburada Sevgililer Günü kampanyasından kazanmış olduğunuz hediye çeki chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, bebek bezleri, hediye kartı, TL kartı, Tl yükleme ve Vadafone sözleşmeli ürünlerinde kullanılamaz.

Kampanya hakkında detaylı bilgiyi hepsiburada.com adresinden alabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.