Güvenilir E-Ticaret Firması Arayanlara!
19 Mayıs 2017 Yorum Yok 586 Görüntülenme

Evinizde oturduğunuz yerde alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak şöyle sorunsuz ve güzel bir e-ticaret firması bulamıyor musunuz? Hiç dert etmeyin bu yazımda sizlere güvenilir alışveriş yapabileceğiniz bir E-ticaret sitesinden bahsedeceğim. Bir e-ticaret firması düşünün ki 6 yıllık geçmişe sahip ve kadınların en çok ziyaret ettiği E-ticaret sitelerinin neredeyse başında gelmekte. Bahsedeceğim bu sitede aradığınız ürünler ile ilgili bütün markalar ve modeller saniyeler içerisinde önünüze dökülecektir. Üstelik satışını yaptığı tüm ürünlerin fiyatı oldukça uygun. Merak ettiniz değil mi?

Yukarıda bahsetmiş olduğum e-ticaret firmasının ismi markalardan.com. Firma 46 yıldır faaliyette olan Gültekinler A.Ş. tarafından kurulmuş, 50’ye yakın marka ve yüzlerce ürün yelpazesine sahip, ilk önceliği kullanıcı memnuniyeti olan benim bile şaşırmama sebep olmuş bir kuruluştur. Şaşırdım dedim çünkü gerçekten ilk öncelikleri müşterinin memnuniyeti. Öyle ki; Şu anda kullanmakta olduğumuz buzdolabını bu firmadan sipariş ettim. Aslında firmanın ismini ilk defa duymuştum ancak istediğim model sadece burada vardı ve fiyatı uygundu. Biraz araştırmadan sonra ürünümü sipariş ettim.

Müşteri hizmetleri ise fevkalede iyi. Sattıkları ürünün sürekli arkasındalar ve sipariş sürecinden kurulum sürecine kadar herşey kontrolleri altında ilerliyor. Siz hiç bir şey yapmıyorsunuz Arçelik ürünlerinde servisi dahi aramıyorsunuz. Servis ürününüzü kapınıza kadar getiriyor ve kurulumu yapıp gidiyor. Aslında nedendir bilinmez beni en çok etkileyen olay servisin gelmeden önce bizi arayıp randevu almasıydı.

Lafı daha fazla uzatmadan konuya dönecek olursam; Hizmet üst seviye, fiyatlar uygun ve müşteri memnuniyeti oldukça iyi. Bu devirde bu kadar güvenilir ve sağlam firma varmı acaba? sorusuna cevap niteliğinde aslında bu makale. Düşünün o kadar memnun kaldım ki bu yazıyı yazma geregi hissettim.

Buradan markalardan.com‘a sesleniyorum. Lütfen bu kaliteden ödün vermeyin ve bu güzel hizmetlerin sürekliliğini sağlamaya özen gösteriniz. Bir sonraki tüm alışverişimi markalardan.com’dan yapacağıma ve sizi internetten alışveriş yapan dostlarıma tavsiye edeceğime emin olabilirsiniz. Dedim ya; yeter ki bu kaliteli hizmetten ödün vermeyin. Bir sonraki konuda görüşmek üzere esen kalın.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.