Güvenilir Alışveriş ve Uygun Fiyat
23 Haziran 2017 Yorum Yok 1207 Görüntülenme

Hepimizin tutkusu haline gelmiş olan alışveriş yapmak artık insanları yormadan, evlerinden çıkmadan, vakitlerini harcamadan yapılması için internet sitelerine yüklenmiştir. İnternetten yapılan alışverişlerde alıcının kafasında tek soru oluşuyor. Acaba markalardan.com güvenilirmi? Görüyoruz ki pek çok site var ve pek çok dolandırıcı. Bunun önüne geçmek içinde internetten çeşitli sitelerden alışveriş yapan kişilere danışıyoruz. Siz de soruyorsanız neymiş bu site diye işte sizlere önerebileceğim bir site;

Markalardan.com çeşitli ürünleriyle dikkatimizi çekiyor. Pek çok ihtiyacımızı karşılıyor olan bu site çalışan insanlara da büyük kolaylık sağlıyor. İşten gelmiş yorgun biri alışveriş yapmaya dışarı çıkmak istemez. Bilgisayarını önüne alır ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabileceği site aramaya başlar. Bu sırada markalar.com devreye girer. Evet, markalardan.com dan alışveriş yapmak güvenlidir. Çünkü her türlü güvenlik önlemi alınmış bu sitede her türlü teknoloji kullanılarak şifreleme teknikleri uygulanmıştır.

Güvenlik yazılımı yapılmış olan bu sitede güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla SSL ve SET yazılımları yapılmıştır. SSL dediğiniz nedir? Diye soracak olursanız bilgi transferi sırasında her türlü güvenlik ve gizliliğin sağlanması için yapılan güvenlik protokolüdür. Yani bu site size hiçbir şekilde verilen kart ve kişisel bilgilerin paylaşılmamasını vaat ediyor. SET ise yine SSLde olduğu gibi banka kartları ve ödemeler ile ilgili gizliliği sağlıyor ve daha güvenli ortam sağlamış oluyor.

Peki, bu SSL şifresi kırılabilir mi? Evet kırılabilir fakat oldukça pahalı, maliyeti fazla olan bir iştir. Örneğin şifreyi kırmak isteyecek bir kişi 1 milyon dolarlık yatırım yaptıktan sonra 67 yıl beklemesi gerekiyor. Bu da SSL olan sitelerin ne kadar güvenli olduğunu ve bu şifreleri kimsenin kırmak istememesini gösteriyor.

Kafanızda hala böyle söyleniyor fakat markalardan.com güvenli midir? Gibi sorular dolaşıyorsa çeşitli forumlarda site hakkında bilgi sahibi olabilir ve ya anket yaparak güvenliliğini test edebilirsiniz. Markalar.com size en güvenli alışverişi sağlamak amacıyla kurulmuş olup pek çok ihtiyacınızı da düşünerek bu güvenliliği sağlamaktadır. Eğer güvenli site arıyorsanız şansınızı markalardan.com da deneyebilirsiniz ve ne kadar güvenli olduğunu sizde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.