Gümüşsuyu Halı, Gültekinler İstikbal Mağazalarında
02 Eylül 2019 Yorum Yok 2106 Görüntülenme

1952 yılından günümüze Türkiye’nin ilk makine halısını üreten Gümüşsuyu Halı, bugün üretmiş olduğu halı çeşitleriyle ülkemizin en çok tercih edilen ve bilinen halı üreticisi olmuştur. Üretmiş olduğu ürünleriyle üm zevklere hitap edebilmeyi başaran Gümüşsuyu Halı, trendlere yön veren bir üretici haline gelmiştir. Üstelik yılların eskitemediği bu değerli marka şimdi usta ellerde. Gümüşsuyu Halı artık Boydak ailesinin bir parçası.

Gültekinler A.Ş. Malatya İstikbal mağazalarında satışa sunulan ve her modeli birbirinden güzel olan Gümüşsuyu halı çeşitlerinden hangilerini alacağınıza karar vermek size kalmış. Ancak unutmayın! hangisini ya da hangilerini alırsanız alın yıllarca ilk günkü kalitesinde kullanabilecek ve evinizin görüntüsünü hep daha iyi bir şekilde sağlamış olacaksınız. Üretmiş olduğu halı modellerini, teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak tasarlayan Gümüşsuyu Halı, büyük bir zahmet olan ipek işçiliğini eşsiz tasarımlarıyla birleştirerek milyon tanecikli üretime sahip üstün kalitede halılar üretmiştir.

Ekinoks, Soprano, Silver, Prestige Gold, Prestige, Platinum, Motto, Melodi, Laura, Julia ve Armoni koleksiyonu gibi türlü renk ve model seçenekleriyle her bir modelinde ayrı ayrı göz dolduran Gümüşsuyu Halı, tasarımlarındaki zarafeti kaliteyle birleştirerek evlerinize getiriyor. Heyecan veren en güzel ve canlı renkli modeller yanında sadelikten yana olanlar için asil ve zarif modeller de üreterek hep müşterilerinin yanında olan Gümüşsuyu Halı ürünlerini Türkiye’nin dört bir yanında bulunan İstikbal mağazalarının yanı sıra Gültekinler A.Ş. tarafından Malatya’da hizmete açılan İstikbal Concept mağazasından satın alabilirsiniz.

Her bütçeye uygun şekilde halı üretimi yapan Gümüşsuyu Halı ile kaliteyi yıllarca evinizde yaşayın. Müşterilerine kaliteli, güvenilir, yenilikçi, ulaşılabilir ve her ihtiyaca yanıt verecek çeşitliliğe sahip Gümüşsuyu Halı artık Kayseri tesislerinde üretilecek. Türkiye’nin en çok tercih edilen halıları olan ürünler bundan böyle Gültekinler A.Ş. Malatya İstikbal mağazalarının yanı sıra Türkiye geneli İstikbal mağazalarından satışa sunulacak. Gümüşsuyu Halı’daki gelişmeler bununla da kalmayacak, inovatif yaklaşımlar ve sürdürülebilirlik odağında tüketicilere yepyeni ürünlerini eşsiz tasarımlarla harmanlayarak sunmaya devam ederken halı sektöründe lider olmayı amaçlamaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.