Goldmaster’dan Elektrikli Kaykay Modelleri
19 Temmuz 2018 Yorum Yok 642 Görüntülenme

Açıldığı günden günümüze sektörün nabzını tutan Goldmaster, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile müşterilerinin kaliteli ürün ve hizmetleri hak ettiğini kendisine vizyon edinmiştir. Müşterilerine kullanışlı ve modern ürünler sunmakta olan Goldmaster, dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip eden ve yenilikleri 40 yıldır elektronik sektörüne taşımaktadır. Yeni ürettiği elektrikli kaykay serisi bu yeniliklere örnek niteliğinde.

Türkiye’nin her yerinde uydu alıcısı ve elektronik sektöründe herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir marka olarak Türkiye’de ve Dünya’da ilk niteliği taşıyan yenilikçi ürünleri ve ürün gruplarındaki zengin ürün çeşitleri ile marka değerini korumaktadır. Ayrıca 700’ün üzerinden servis noktası ile müşterilerine daima teknik servis hizmeti vermektedir.

Goldmaster tarafından üretilen, hd uydu alıcıları, ses ve görüntü sistemleri, oto araçları, tabletler, cep telefonu, kamera ve sinema sistemleri, ses sistemleri, elektrikli ev aletleri, züccaciye ürünleri, led aydınlatma ürünleri ve diğer tüm Goldmaster marka elektronik ürünler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da. Son olarak ürün yelpazesine eklediği elektrikli kaykay ürünleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İşte Goldmaster markası adı altında üretilen ve satışa sunulan bir kaç elektrikli kaykay modeli.

Goldmaster Kawasaki 70 Kaykay

Şimdi hayallerinize seyahat zamanı. 70 mm teker çapı, 10 derece tırmanış açısı ile mükemmel bir ürün bu kaykay, maksimum menzil kapasitesi ile 70 kg’ya kadar dayanıklıdır. 350 W üstün motor gücü ve şık görünümlü yeşil rengi, şık tasarımı ve üstün kullanım rahatlığı ile Goldmaster elektrikli kaykay tam size göre.

GoldMaster Kawasaki 10.1 inç Kaykay

10 İnç ebatı ve 30 Derece tırmanış açısı ile mükemmel bir ürün. Maksimum 20 km hız kapasitesi ile sınırları zorlayın. 130 kg’ya kadar dayanıklı yapısı ile Goldmaster kaykay sizi asla yolda bırakmaz. 350Wx2 motor gücü, şık görünümlü yeşil rengi ve Goldmaster kalitesi ile aradığınız kaykay bu kaykay..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.