Goldmaster Tablet Bilgisayarlarda Kampanya!
26 Haziran 2018 Yorum Yok 1261 Görüntülenme

Dünya üzerindeki gelişmeleri ve teknolojileri takip eden ve bu teknolojileri 40 yıldır elektronik sektörüne taşıyan GoldMaster, kaliteden ödün vermeden en kullanışlı ve modern ürünleri tüketiciye sunmaktadır. Dijital uydu sistemlerinden uydu alıcılarına, oto ses ve görüntü sistemlerinden tablet bilgisayarlara, cep telefonundan dijital fotoğraf makinelerine, ses sistemlerinden diğer elektronik tüm ürünleri bünyesinde barındıran Goldmaster’ın tablet bilgisayarlar kategorisi altında sunmuş olduğu yeni tabletler de uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle satışa sunulmuştur. 4 farklı renk seçeneği ile bu tablet bilgisayarları %32 indirimli kampanyalı satış fırsatı ile markalardan.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teknolojinin sürekli olarak gelişmesiyle birlikte masaüstü bilgisayarların kullanım oranları da düşmeye başladı. Bir çok kişi masaüstü bilgisayarlardan, taşıması kolay, pratik ve rahat kullanımı ile dikkatleri üzerine çeken tablet bilgisayalara yöneldi. Teknoloji trendlerini takından takip eden ve global üretim standartlarında hizmet vermeyi amaçlayan Türkiye’nin lider elektronik markası GoldMaster bu kapsamda üretilen ve beyaz, gold, kırmızı ve pembe olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile tüketicilere sunulan Goldmaster tablet bilgisayarlar, şık tasarımı ve uygun fiyatlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

1280×800 IPS ekranı ile mükemmel videolar izleyebilir, HD arka ve VGA ön kameralar ile en mutlu anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. 4 çekirdek A64 işlemci, 1 GB Ddr3 Quad core ram boyutu ve 8 GB dahili hafızası ile Android 6.0 işletim sistemine sahip Goldmaster Funcy tablet bilgisayar ile kontrol sizde. Daha fazla alana ihtiyaç duymanız durumunda Mikro SD kart giriş alanı sayesinde 32 GB’ye kadar bellek takviyesi yapabilirsiniz. Tablet bilgisayarların diğer bilgisayarlara göre dikkat çekici en önemli avantajı, şüphesiz hafif ve ince yapıda olmasıdır. Bir defter gibi koruyucu kılıfında taşıyabileceğiniz tablet bilgisayarları gittiğiniz her ortamda ağırlığını ve varlığını hissetmeden yanınızda bulundurabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.