Fakir Deluxe Line Halı Yıkama Makinesi
04 Temmuz 2018 Yorum Yok 531 Görüntülenme

Fakir deluxe 9800 s öko line halı yıkama makinesi ile halı ve koltuklarınız tertemiz. Öko Power motoru sayesinde 1600 watt elektrik sarfiyatı ile 2200 watt’a eşit vakum gücü sağlar. Dünya’da tek kirli su tahliye sistemi bulunan Deluxe 9800 S Öko Line Halı Yıkama Makinesinin 22 L kirli su tankı bulunmaktadır. İçerisindeki çelik teller sayesinde hortumu daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür.

Öko Power motor: elektrikli süpürgenizin minimum enerjiyle maksimum güçte çalışmasını sağlar. Enerji tasarruflu, doğa dostudur. %40 enerji tasarrufu sağlayarak hem doğanın hem cebinizin dostudur. Otomatik kablo sarma özelliği bulunan 9800 s Öko Line, hem ıslak hem kuru vakum yapmanız için özel dizayn edilmiştir. Deluxe 9800 S Öko Line Almanya’da tasarlanmış olup, hem ıslak hem kuru vakum yapmanız için özel dizayn edilmiştir.

Fakir deluxe line, kenar köşe aparatı, hassas yüzey ve mobilya aparatı, döşeme aparatı, sıvı vakumlama aparatı, motor koruma filtresi, taşıma kolu gibi özellikleri ve 1600 W motor gücü ile mükemmel bir halı yıkama makinesi performansı sunmaktadır. Fakir deluxe 9800 s öko line halı yıkama makinesi olağanüstü temizlik sonuçları verir. Kısa süre içerisinde yapılması gereken halı temizlikleri için kulanılan makine, su ve deterjanın halıya püskürtülmesi sonrasında fırçalama ve vakumlanma özelliği ile kısa zamanda en etkili çözümü sunar. Halıdaki kiri, son derece etkili ve hızlı bir şekilde temizleyerek etkili sonuçlar verir.

Daha iyi bir temizlik sonucu almak için bu önerilere göz atmanızda fayda var. Deterjan konsantresini püskürtme şişesine koyun ve üzerini su ile doldurun. Halılarınızın ne kadar kirli olduğuna bağlı olarak, birkaç kez temizlik yapmanız gerekebilir. Bu işlem sırasında temizlik maddesi solüsyonunun kurumasına izin vermeyin. Halı yıkama makinenizin ucunu halıya uygun pozisyonda tutun ve çok fazla bastırmayın. Ayrıca biriken artıklar nedeniyle makine ucunu düzenli aralıklarda temizlemenizi tavsiye ederiz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.