Fakir Brise Saç Kurutma Makinesi
29 Haziran 2018 Yorum Yok 572 Görüntülenme

2 hız seçeneği, 3 sıcaklık ayar özelliği ve dar fön başlığı ile saçlarınıza canlılık ve parlaklık kazandıran Brise saç kurutma makinesi, soğuk fön düğmesi ile saça daha kalıcı şekil verebilme özelliğine sahiptir. Kolay temizlik için çıkartılabilir filtre kapağı ve pratik kullanım için Asma halkası da ürün ile birlikte gelmektedir.

Fakir Brise saç kurutma makinesi hasarsız bir kurutma sağlamanın yanı sıra saçlara parlaklık ve canlılık kazandırır. Brise saç kurutma makinesi ile en iyi sonuçları alabilmek için bazı hususlara dikkat etmenizde yarar vardır. Saçlarınızın ıslaklığını ilk olarak havlu ile almaya özen gösterin. Fakir saç kurutma makinesinden çıkan havayı direkt olarak ıslak saçınıza uygulamanız saçlarınızın nemini kaybetmesini ve matlaşmasına sebep olur.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken konu ise makinenin yüksek ısıda çalıştırılmaması ve kurutma işlemi sırasında hareket ettirilmesidir. Hacimli saçlara sahip olmak istiyorsanız kurutma esnasında saçlarınızı öne doğru atmanız ve makineyi hareket ettirerek kurutma işlemi gerçekleştirmeniz bu noktada hacimli saçlara sahip olmanızda önem kazanacaktır.

Öte yandan saçlarınızın kabarık bir hal almaması, düz ve basık olmasını tercih ediyorsanız kurutma işlemi sırasında saçlarınızı yukarıdan aşağıda doğru kurutabilirsiniz. Sizde Fakir tarafından üretilen Brise saç kurutma makinesi cihazını uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com internet sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.

İlk saç kurutma makinesi 1890 yılında icat edilmiştir.
İşte ilk saç kurutma makinelerinden biri!

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.