Evde Estetik Salonu Güzelliği
19 Haziran 2018 Yorum Yok 1370 Görüntülenme

Estetik salonuna gitmek için vakit bulmak her zaman kolay olmayabilir. Ancak bunu sorun etmenize hiç gerek yok! Doğru cihaz ve ürünlere sahip olarak estetik salonu güzelliğini evde yakalayabilirsiniz. Estetik salonuna adım atmaya gerek olmadan, ışık saçan ipeksi cilde kavuşmak için bazı ipuçlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Vücudunuzun tümünü evinizin rahatlığında şımartabilirsiniz.

Bu kapsamda Braun tarafından üretilen ürünleri duşta kullanabilir ve günlük cilt bakımı düzeninize dahil ederek, evde eksiksiz estetik salonu deneyimi yaşayabilirsiniz. Eksfoliasyon uygulayın, tüy alın, tüyleri düzeltin ve masaj yapın; farklı ek parçalar ile cildiniz tüylerden kurtulur ve ipeksi pürüzsüzlüğe kavuşur. Derin masaj pedini ve vücut fırçalarını, ihtiyacınıza bağlı olarak, geniş bir yelpazeye yayılan eksfoliasyon ovma ürünleri, nemlendirici kremler ve masaj yağları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Evde estetik salonu pürüzsüzlüğünde cilt için kısa bir şımartan seansın tadını çıkarın. Epilasyondan sonra, ölü cilt hücrelerini gidermek ve kıl dönmelerini önlemek için nazik veya derin eksfoliasyon fırçasını kullanın. Eksfoliasyon, cildin canlandırıcı veya nemlendirici losyonları daha etkin biçimde emmesine yardımcı olur. Duş sırasında her zamanki duş jeliniz veya ovma jelinizle kullanın. Braun Silk-epil fırçalarının tümü, her türlü duş jeli veya eksfoliasyon ovma jeli ile birlikte banyoda veya duşta kullanılabilir. Derin eksfoliasyon fırçası kıl dönmelerinden kurtulmak üzere tasarlanmıştır. Daha derin eksfoliasyon etkisi için eksfoliasyon ovma jeliyle birlikte kullanın. Nazik fırça daha hassas bölgelere yöneliktir.

Yoğun biçimde pürüzsüz bir cilt için en sevdiğiniz duş jeli ile birlikte kullanın. Braun FaceSpa evdeki tüm cilt bakımı ihtiyaçlarınız için harika bir tercihtir. Günlük düzeninizin önemli bir parçası olarak, tercih ettiğiniz yüz ovma jeli veya eksfoliasyon ürünüyle birlikte farklı temizleme ve eksfoliasyon fırçalarını kullanın. Cildinizin ihtiyaçlarına uygun farklı tiplerdeki fırçaları da seçebilirsiniz. Temizlikten sonra, krem ve cilt bakımı düzeninizi iyileştirmek üzere Cilt Canlandırıcı pedi kullanın.

Cilt Canlandırıcı ped nazik bir peeling etkisi sağlar; böylece cildiniz en sevdiğiniz krem veya serumun daha iyi emilmesi için hazır olur. Cilt bakımı düzeninizden iyi şekilde yararlanmak için kremlerinizi uygulamadan önce kullanın. Cilt Canlandırıcı pedi, güzellik düzeniniz için mükemmel eş olan Olay Yenileyici Mikro Şekillendirici Kremle birlikte kullanmayı deneyin. Sadece üç uygulamadan sonra daha pürüzsüz cilt için sadece suyla birlikte de kullanabilirsiniz..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.