En Özel Okul Kıyafetleri Gueel’de!
05 Ocak 2017 Yorum Yok 1797 Görüntülenme

1972 yılında faaliyete geçmiş perakende mağazacılık, yapı sektörü ve üretim sektörü olmak üzere 3 ayrı grupta faaliyet gösteren, 50 yıla yakın tecrübe ve birikimiyle Gültekinler Grup şirketleri tarafından kurulmuş Gueel entegre tesisiyle, üretimde kalite esaslı çalışmaktadır. Bir çok markanın çözüm ortağı olarak hizmetini devam ettiren Gueel ödüllü tasarımları ve kalitesinin yanı sıra üstün tasarım gücüyle sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır. Gueel yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimiyle okul kıyafetleri üretiminde kalitesini tüm sektöre yansıtmaktadır. Okullarda modayı yansıtmakta olan Gueel, çocuklarımızın günlük yaşamdaki gibi rahat edebileceği aynı zamanda kurumlara uygun ve üstün ürün kalitesiyle ailelerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği standartlarda okul kıyafetleri üretmektedir.

Gueel, %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş kanserojen madde içermeyen, yüksek kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumaşlar ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Okul kıyafeti kalitesine ürünler değil, kaliteli ürünlerden okul kıyafeti üretmekte olan Gueel, ilke edindiği sınırsız ve kaliteli hizmet anlayışı ile yüzünüzü güldürecek ürünleri müşterileriyle paylaşmaktan gurur guymaktadır. Gueel’in üretilmekte olduğu ürün koleksiyonları arasında mont, tişört, pantolon, kazak, sweatshirt, eşofman, yelek, gömlek ve daha bir çok kategoride kaliteli ürünler bulunmaktadır. Okul kıyafetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Gueel.com.tr adresinde bulunan iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Gueel.com.tr’de adresinde bulunan Biz Sizi Arayalım bölümüne numaranızı bırakabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Gueel tarafından üretilen bir kısım ürünleri kısaca inceleyip tanıtalım.

Gueel T-Shirt

Okul kıyafetinde temel tişört’dür. Öğrencilerin günlük hayattaki gibi rahat ettirecek aynı zamanda okulun renklerini ve armasında göğsünde taşıyacağı tişört modelleri öğrencilerimizin, velilerimizin ve okulumuzun en önemli unsurlarındandır. Velilerimizin hergün yıkamaktan yorulduğu, her yıkamadan sonra biraz daha bozulan tişörtlerden kurtulacağı kalitede ürünler yapmaktayız. Okulların kendilerine özgü tasarlamış olduğumuz polo tişört, bisiklet yaka tişört, v yaka tişört ve patlı yaka tişört modelleri seçenekler arasındadır. Bunların arasında en yoğun seçileni polo tişört olmaktadır. %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş, kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile üretim yapılmaktadır. Okul kıyafeti kalitesinde tişört değil, kaliteli tişört’den okul kıyafeti yapmaktayız. Penye tişört, polo tişört, bisiklet yaka tişört, v yaka tişört ve daha bir çok model okul kıyafeti seçeneğini size özel renkler ve modellerle sizlerin hizmetinde.

Gueel Sweatshirt

Okulların ve öğrencilerin kıyafette en çok sevdiği ürünlerden olan sweatshirt, kapşonlu, düz, polo yaka, kanguru cep, fermuarlı ve daha bir çok modeliyle, 2 iplik, 3 iplik ve daha fazla kumaş seçeneğiyle yüksek kalite sweatshirtler yapılmaktadır. Okulun isminin önünde ve arkasında yazabilen kışın öğrencileri sıcak tutabilen sweatshirt modelleri size özel tasarımlarla Gueel hizmetinizde. %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş, kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile üretim yapılmaktadır.

Gueel Kolej Mont

Özel okul, temel lise, anaokulu, kolej, devlet okulu gibi bir çok kurumun okullarındanki kaliteyi bir fazla öteye taşımak için yeni trend kolej montu modelleri. Kol ve beden farklı olan veya aynı olan günlük kullanıma uygun ve aynı zamanda fazlasıyla sıcak tutan kollej montu kuruma canlılık katmakla beraber aynı zamanda okulun tarzınıda temsil etmektedir. %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş, kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile üretim yapılmaktadır.

Gueel Eşofman Takımı

Spor yapmak gençler ve çocuklar için çok önemli bir husutur. İşleyen demir pas tutmaz sözüne spor penceresinden bakarsak, gençlerin özellikle spor ile büyümeleri gerekmetedir. Spor yaparken tabikide giyimlerinin de spora uygun olması gerekmektedir. Okullarımız eşofman takımı seçiminde yıllarca öğrenci sağlığına çok fazla olmayan kumaşlardan eşofman takımları almışlardı. Bizler ise öğrencilerimizi giyerken, velilerimizi yıkarken ve okulumuzuda satarken rahat ettirecek ve arkasında durabileceği eşofman takımları ile sizlere hizmet vermekteyiz. %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş, kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile üretim yapılmaktadır.

Gueel Etek

Öğrenciler yapısı gereğince çok hareketlidir. Kız öğrencilerimiz çok fazla hareketli olmasada okulda veya okula giderken dönerken kullandıkları eteğin kalitesinin üst bir sınıfta olması gerekir. Çünkü kalite,iyi işçilik,doğru hammade hem öğrencinin sağlığını hemde giydiği mamülün verdiği rahatlık hissiyle konsantrasyonunda bir artışa sebep olmaktadır.Aynı zamanda velileri hergün yıkamaktan kurtaracak kir ve toz tutmayan kumaşlarla üretim yapılmaktadır. %100 pamuk kumaşı,organik yapısı,yıkama testlerinden geçirilmiş,kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile okul kıyafetleri üretimi yapılmaktadır. Kalem etek, düz etek, kloş etek, uzun etek, pileli etek ve daha bir çok model ve likralı rahat kumaş seçenekleriyle okul etek modelleri sizlerin hizmetinde.

Gueel Pantolon

Öğrenciler yapısı gereğince çok hareketlidir.Hareket ederken koşarken, zıplarken, otururken, kalkarken tabi en önemlisi ders çalışırken rahat edebilmeleri için, aynı zamanda velileri hergün yıkamaktan kurtaracak kir ve toz tutmayan kumaşlarla üretim yapılmaktadır. %100 pamuk kumaşı, organik yapısı, yıkama testlerinden geçirilmiş, kanserojen madde içermeyen, kalite standartlarının hepsini bünyesinde bulunduran kumşalar ile üretim yapılmaktadır. Keten pantolon, kanvas pantolon, chino pantolon ve daha bir çok model ve likralı rahat kumaş seçenekleriyle okul pantolon modelleri sizlerin hizmetinde.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.