Dekoratif Aksesuarlar ile Şık Evler!
20 Mayıs 2017 Yorum Yok 807 Görüntülenme

Evinizin tarzını belirlerken size en fazla yardımcı olacak ürünlerin başında Dekoratif ev aksesuarları gelmekte. Aslında evinizi çok güzel dizayn edebilirsiniz ancak dekoratif aksesuarlar ile birbirini tamamlamadığınız zaman tam anlamıyla şıklığa kavuşmuş sayılmaz. Eviniz ne kadar güzel dizayn edilmiş olursa olsun, ufak ayrıntılar evinizde farklılık yaratır ve evinizi sıradanlıktan uzaklaştırarak tarzınızı yansıtır. Mesela televizyon ünitesi üzerine koyacağınız küçük mumlar, kitaplar, vazolar ve fotoğraf çerçeveleri gibi ürünler ünitenizin şıklığına şıklık katacaktır.

Odanızdaki ufak sehpaların üzerine koyacağınız evinizin konseptiyle zıt renkli cam biblolar ise odanızda ki bütünlüğü oluşturmaktadır. Salonunuza karışık bir biçimde yerleştireceğiniz farklı boylardaki aynalar, duvara asacağınız tablolar, renkli panolar, değişik şekil ve desenlerdeki dekoratif saatler duvarınızın daha canlı ve güzel gözükmesin de yardımcınız olacaktır. Evinizde ki ortamlarda değişiklik yapmak istediğinizde, ufak dekoratif eşyaları değiştirerek evinizin havasını da değiştirebilirsiniz.

Ev dekorasyonu yaparken farklı renklerde ve farklı boyutlarda televizyon ünitesi, farklı desenlerde tablo ve panolar, evinizin boyuna göre cam ya da ahşap raflar, değişik şekil ve renklerde sehpalar, farklı renk ve şekillerde biblo ve vazolar, evinizi aydınlatacak avize ve lambalar, hem şık hem kullanışlı her eve her odaya uygun kitaplıklar, çiçekli süsler, renk renk duvar kâğıtları, anılarınızı taze tutacak çerçeveler, zamanın akışını takip edecek saatler, sizleri gülümsetecek stickerler, ayakkabı kutusunu andıran parlak işlemeli kutular, gazete ve dergileriniz için gazetelik, evinizin havasını değiştirecek oda kokuları ve yapay çiçek gibi dekoratif aksesuarlar uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan, evmanya, hepsiburada gibi E-ticaret sitelerinde sizlere sunulmaktadır.

Ev dekorasyonun önemli parçalarından olan biblolar artık çok farklı tarzlarda üretilmektedir. Bu sene tüm biblo ve vazolar canlı renklerde, hayvan figürlerini andıran farklı şekillerdedir. Televizyon ünitelerinde asimetrik kesimler karşımıza çıkarken, raflarda ise oval, kare ve çokgenlerden oluşan parçalar bulunur.

Son olarak ev dekorasyonu ürün modellerine yeni eklenen parçalar da vardır; hem şık bir görüntü sergileyip hemde evinizde saklama amaçlı kullanabilecek dekoratif kutular bunların başında gelmektedir ayrıca, dantellerle bezeli veya kurdele kaplı bu dekoratif kutular çok farlı tarzlarda da zevke ve evin konseptine göre de üretilmektedir. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere esen kalın.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.