Büyük Gözlere Nasıl Sahip Olunur?
20 Eylül 2017 Yorum Yok 1001 Görüntülenme

Küçük makyaj hileleriyle gözlerinizi olduğundan daha büyük göstermeniz mümkün.
Bakalım büyük gözlere sahip olabilmek için yapılması gerekenler nelermiş.

Öncelikle yorgun göz altı torbalarınızdan kurtulun. Yapışkan göz pedlerini kullanabilirsiniz. Böylelikle göz altı torbalarını ve kırışıklığı en az indirebilirsiniz. Eğer isterseniz 1-2 dk buzla masaj da yapabilirsiniz. Koyu halkalar ve morluklar sizi yorgun gösterecektir. Doğru bir kapatıcıyla cilt tonunuzu dengeleyebilirsiniz.

Göz bölgenizi aydınlatmanız daha sağlıklı bakışlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Her kadın kıvrık kirpiklere sahip olmak ister ama onları kıvırmayı unutur. Sadece 20 saniyenizi ayırın, yeterli olacaktır. Maskara sürmeden olmaz tabi. Bol bol sürün ki kıvırdığınız kirpikleriniz daha yoğun ve dolgun görünsün.

Eyeliner çekebilirsiniz. Gözünüzün alt kısmına da nude kalem uygulayın. Parlak ve simli farları tercih ederseniz gözleriniz daha aydınlık görünecektir. Kaş diplerinize highlighter sürün. Göz pınarlarınıza açık tonlarda farı sürerken kirpik diplerinizi siyah kalemle çerçeveleyin. Kesinlikle gözünüzün iç kısmına siyah kalem uygulamayın. Nude göz makyajı yapın.

Highlighter ve bronz tonları tercih edin. Gözünüzün içinde nude kalem uygularken mascaranızı bol sürmeyi ihmal etmeyin. Nude gölgeler yapın, yoğun rimel uygulayın. Highlighter uygulayın. Böylelikle daha aydınlık ve iri gözlere sahip olacaksınız. Kaşlarınızı toparlayın. Alt kısmındaki ince tüylerden bir an önce kurtulun.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.