Braun’dan BT3040 Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi
24 Temmuz 2018 Yorum Yok 896 Görüntülenme

Braun sakal kesme makinesi, yüz kıllarının kendine güvenli ve hassas biçimde şekillendirilmesi için mükemmel bir araçtır. 39 uzunluk ayarı bulunan akıllı Hassas Kadranı ile tarzınız üzerinde %100 kontrol sahibi olmanızı sağlar. Braun sakal kesme makinesi ile her harika görünümün temel unsurları olan hassas dış hatlar ve düzgün kesim sonucu elde edersiniz.

Amacınız ister tasarım kirli sakal elde etmek isterse sakalınızın tamamını korumak veya dış hatlarını ve kenarlarını kesmek olsun çıkarılabilir iki sakal kesme tarağı 1 – 20 mm arasında 39 uzunluk ayarı sağlar. Braun sakal kesme makinesi 0,5 mm’lik adımları bulunan Hassas Kadranı ile size en üstün kontrolü ve hassasiyeti sağlar. Yüksek performansa dayalı hassasiyet ile her türlü tarzı yakalayabilirsiniz. Ultra keskin paslanmaz çelik bıçaklar uzun veya yoğun sakalları çekmeden veya asılmadan keser.

8 saatlik şarj ile 60 dakika boyunca hassas şekillendirme özelliği ile ömür boyu güç. Braun sakal kesme makinesi musluk suyunda kolay temizlik için tamamen yıkanabilir. Bir LED ışığı düşük pil hakkında ikaz eder ve şarj durumu hakkında bilgi verir. Braun sakal kesme makinesi 100 V ve 240 V aralığındaki her voltaja otomatik olarak uyum sağlar. Pratik olarak dünyadaki her ülkede çalışır.

Braun sakal kesme ve sakal şekillendirme makinesinin etkisini tam olarak görmek ve mikropların %99.999’unu hijyenik olarak temizleyen, dünyanın alkol bazlı tek temizlik sisteminden yararlanmak için; termal bir yalıtkan işlevi görebilecek ve alkol bazlı temizlik solüsyonuyla uyumlu olmayan (ve aynı zamanda potansiyel olarak cihaza da zarar verebilecek) tıraş köpüğü, jel veya losyon kullanmamanız önemlidir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.