Braun TexStyle 7 2400W Buharlı Ütü
04 Temmuz 2018 Yorum Yok 527 Görüntülenme

Braun TexStyle 7 ile tüm ütüleriniz en küçük detaylarına kadar mükemmel bir şekilde ütülenir. Üstün buhar gücü ile en zorlu kırışıklıkların dahil tüm pürüzleri ortadan kaldırır. Kaliteli taban ve üstün teknoloji İle üretilen TexStyle 7 serisi ütülerin tabanları çiziklere karşı en dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir. TexStyle 7 TS785 buharlı ütü dikey pozisyonda 8 dakikada yatay pozisyonda 30 saniyeden sonra kendi kendini kapatma özelliği ile kapanmaktadır.

Braun TexStyle 7 buharlı ütü size 2400 watt değerinde performans sunuyor. Ön hazırlama buharı dahil üç bölgeden yoğun buhar çıkışı ile en derin kırışıklıkların bile üstesinden gelir. Genel olarak ütüleme işleminin 60% ütünün burun kısmı ile yapılır fakat normal ütüler bu kısımdan çok az miktarda buhar verirler. TexStyle 7’nin özel buhar sistemi sayesinde buhar ütünün uç kısmına daha yakındır ve bu sayede ulaşılması zor bölgelerde çok daha iyi bir sonuç sunar. Ekstra buhar’ düğmesine basarak buhar gücünü 170 g/dk yoğunluğa kadar çıkarılabilir. Bu yoğun buhar en kırışık kumaşları bile zorlanmadan açacaktır.

Perdeler için dikey ütüleme de yaparak kırışıkllıklardan kurtulabilirsiniz. Daha uzun ütüleme imkanı için 400 ml su tankı ile çok güçlü 50 g/dk buharlı gücü ayarlama seçeneği ile en zor kumaşların bile üstesinden gelebilirsiniz. Maksimum güvenlik ve enerji tasarrufu için dik pozisyonda 8 dakika ya da yatay pozisyonda 30 saniye içerisinde kendisini otomatik olarak kapatır. Yüksek performans alabilmeniz için ütünüzün tabanı oldukça önemlidir. Paslanmaz çelikten dört kat daha serttir ve çiziklere karşı mükemmel koruma sağlayarak seneler boyu kaygınlığını korur. Safir taban çiziklere karşı o kadar dayanıklıdır ki çelik tel ile temizlendiğiniz zaman bile ütü tabanına zarar gelmeyecektir.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.