Braun Silk-Epil 9 SensoSmart Islak Kuru Epilasyon Aleti
24 Temmuz 2018 Yorum Yok 1200 Görüntülenme

Braun Silk-épil 9 SkinSpa SensoSmart dünyanın ilk akıllı epilatörüdür. Silk-épil SkinSpa, eksiksiz bir 4-in-1 epilasyon, peeling ve cilt bakım sistemidir. Epilatör, epilasyonunuzu yönlendirmek ve tek işlemde daha fazla tüy almak için SensoSmart basınç sensörü teknolojisini içerir. Braun’un en iyi Islak ve Kuru epilatörü, tüysüz kılları azaltmaya yardımcı olmak için 2 adet vücut peeling fırçası ile birlikte gelir. Hassas alanlar için tıraş makinesi ve düzeltici başlık, bikini düzeltici, cilt temas başlığı, yüz kapağı ve kese bulunmaktadır.

Akıllı bir sensör epilasyonunuzu yönlendirir, tek işlemde daha fazla tüyün giderilmesi için doğru miktarda basınç uygulandığından emin olun. Braun Silk-épil 9 epilatör daha hızlı bir epilasyon için% 40 daha geniş bir kafaya sahiptir. Yeni bir epilasyon standardı, böylece 4 haftaya kadar uzun süreli pürüzsüz bir cildin tadını çıkarabilirsiniz. Uzun ömürlü pürüzsüzlük için saçları kökten etkili bir şekilde çıkarır. Darbeli aktif titreşimlerle ekstra nazik epilasyon için ayrıca üstün konfor ve verimlilik için vücut hatlarına kolayca uyum sağlar. Daha rahat bir epilasyon için banyo veya duşta çalışır. Smartlight en ince tüyleri bile ortaya çıkarır ve ekstra epilasyon sağlar. 40 dakika kullanım için sadece 1 saatte şarj edilir.

Duşta veya banyoda kablosuz kullanın. Ekstra etkili epilasyon için Hız 1, ekstra verimli bir epilasyon için Hız 2. Akan suyun altında kolayca temizleyin, banyo veya duşta rahatça kullanın. İnatçı tüylerden kaçınmaya yardımcı olur. Hafif ancak etkili olan derin peeling fırçası, benzersiz üçgen şekilli yüksek performanslı kıllara sahiptir. Düzenli kullanım, kılların cilt yüzeyinin altına yapışmasını önler ve cildin görünümünü belirgin bir şekilde iyileştirir. Cildi nazikçe hassaslaştırır. 10.000 ince kıllara sahip yüksek yoğunluklu fırça, ölü cilt hücrelerini yavaşça çıkarır ve cildin yenilenmesini uyarır.

Karşılıksız pürüzsüz ve ipeksi bir his için dokunmayı kesemezsin. Hassas alanlar için tıraş edin ve düzeltin. Tıraş başlığı Braun Silk-epil 9 Islak & Kuru epilatörünü tamamen fonksiyonel bir tıraş makinesine dönüştürür. Düzeltici başlığı ile tercih ettiğiniz yerde saçları düzeltmenizi sağlar. Kırmızı çarpma veya tahriş olmaksızın en hassas bölgelerdeki saçlar için harikadır. Daha hafif bir epilasyon için, titreşimli aktif titreşimlerle daha rahat bir deneyim için cildi uyarır. Tamamen epilasyon veya özellikle hassas yüz bölgeleri için maksimum cilt teması sağlar..

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.