Braun 3 Serisi 3010BT Tıraş ve Şekillendirme Makinesi
18 Mayıs 2018 Yorum Yok 492 Görüntülenme

Braun Series 3 Tıraş ve Şekillendirme şarj edilebilir elektrikli folyolu tıraş makinesi/tıraş cihazı ideal 3’ü 1 arada bakım aracıdır. Temiz tıraş ile hassas sakal kırpma ve şekillendirme arasında, sadece cihazın kafasını çevirerek ve istediğiniz uzunluktaki kirli sakalı elde etmek için beş tarak ataşmanı arasından birini ekleyerek geçiş yapabilirsiniz.

Beş taraktan birini (1-7 mm) takarak tercih ettiğiniz sakala kavuşabilirsiniz: Braun tıraş makinesi ile 3 günlük erkeksi sakal veya spor ve günlük kirli sakal görünümü. Favorilerin ve bıyığın kolaylıkla şekillendirilmesi için kırpıcıyı takın. Braun’un ömür boyu dayanıklı keskin bıçakları en yüksek standartlara göre geliştirilmiştir. İki sıra ince, eşit aralıklarla dizilmiş ve bağımsız olarak hareket eden bir orta kısım düzelticisini çevreleyen yivlerden oluşur. Her temasta daha fazla tüyü yakalar ve çeker, böylece daha hızlı bir tıraş sağlamaktadır.

Diğer tıraş makinelerinden farkı, özellikle 3 günlük sakallar üzerinde belirgindir. Braun 3010 BT Tıraş makinesi Shave&Style, IPX7 sertifikalıdır – en küçük bir sorun yaşanmadan 5 metre derinliğe daldırılabilir. Diğer bir deyişle, kolay temizleme için musluk suyunda rahat biçimde yıkayabilirsiniz. 45 dakikalık tıraş süresi için sadece 1 saatte tam şarj. 5 dakikalık hızlı bir şarj, bir tıraş için yeterlidir. İkiz folyo ve entegre ortadan bıçaklı tüy alma makinesi kademeli olarak daha yakından tıraş eder. Birlikte her harekette zorlu 3 günlük sakallarda bile kanıtlanmış olarak uzun ve kısa tüyleri, etkin biçimde keserler.

Özellikle verimli bir yakın tıraş ve nazik bir cilt deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Daha da uzun ve daha zorlu tüyleri kolaylıkla keser. Braun’un kült niteliğindeki noktalı kauçuk deseniyle ergonomik kavrayışı, ıslak banyo koşullarında ya da tıraş makinenizi musluk suyu altında duruladığınız zaman bile güvenli kullanım sağlar. Series 3 Shave&Style’ı daha da iyi kayganlık ve daha yumuşak cilt etkisi için su, köpük ya da jel ile birlikte kullanabilirsiniz. Duşta dahil tıraş olabileceğiniz Braun 3 Serisi 3010BT Tıraş ve Şekillendirme Makinesi uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com‘da satışa sunulmuştur.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.