Beyaz Eşya’da Kampanya Markalardan.com’da!
07 Temmuz 2017 Yorum Yok 771 Görüntülenme

Beyaz eşyalar evimizin birçok yerinde bulunuyor. Özellikle mutfak ve banyoların vazgeçilmezidir. Pek çok ihtiyacımızı karşılıyor. 21. yy da da artık beyaz eşyasız ev kalmadı. Elde bulaşık yıkamak yerine bulaşık makinesine diziyoruz. Peki, herkesin bütçesi buna müsaade ediyor mu? Etmese bile pek çok önemli markanın bunlar için kampanyaları var.

Diyelim ki yeni evlisiniz nişan, düğün derken pek çok masraf yaptınız ev eşyalarını da ucuza getirmeye çalışıyorsunuz. Şimdi beyaz eşya kampanyaları 2017 yılına şöyle bir göz atacak olursak; markalardan.com E-ticaret sitesinde pek çok markayı bir arada görmekteyiz. Mesela Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin bir arada verildiği setler var, bu üçünün fiyatı gayet uyguna gelmekte.

Eğer ayrı ayrı almak isterseniz 401 litrelik bir buzdolabı, 6 kg’lık çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ise yine uygun fiyatlarla satışa sunulmakta. Önemli markalardan olan Arçelik’in 8 kg kapasiteli çamaşır makinesi gayet uygun olarak fiyatlandırılmış. Bu da gösteriyor ki set halinde almak her zaman daha avantajlı oluyor.

Bunların yanı sıra birde elektrikli süpürgeler var. Bunların fiyatları ise her bütçeye uygun olabilecek şekilde ayarlanmış. Şimdilerde işimizi kolaylaştırmak için üretilen dik elektrikli süpürgeler var. Fakir darky dik elektrikli süpürge 1600 w luk gibi modeller markalardan.com’da satışa sunulmuştur.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, elektrikli süpürge gibi en çok ihtiyacımız olan ürünleri aldıktan sonra evimizin ihtiyaçlarını yavaş yavaş tamamlamak için ürünlerde almaya başlıyoruz. Örneğin mikrodalga fırın; fiyatlarına bakacak olursak Arçelik 20 ltlik mikrodalga fırın fiyatı, Arçelik 17 ltlik mikrodalga fırın, minimum olabilecek şekilde kampanya doğrultusunda fiyat biçilmiş.

Bu gibi ihtiyaçlarımızı önemli markalar aracılığıyla kampanyaları da takip ederek tamamlayabiliriz. Ayrıca yapılan taksitlendirmelerde işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Sizde bütün markaları tek tek inceledikten sonra bütçenize uygun olan ürünleri seçmekte özgürsünüz. Eğer yeni evliyseniz veya çeyiz hazırlamaktaysanız markalardan.com üzerinde yeni evliler için yapılan kampanyaları da kaçırmayın.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.