Avensis Ranza ve Karyolalar Markalardan.com’da!
23 Eylül 2016 Yorum Yok 1848 Görüntülenme

2004 yılından kendisine ait üretim tesislerinde üretime başlayan Avensis, kalite ve üstün hizmet anlayışı ile mobilya sektörünün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmıştır. Tecrübeli, genç ve dinamik bir ekip ile ürünlerini tüketicilere sunan Avensis kaliteli ve hatasız ürün tasarımlarıyla rakipleri arasından hızlıca ayrılıp imalatlarına devam etmektedir. Avensis üretmiş olduğu sallanmayan, ses yapmayan demonte ranzalar ile Dünya’da bir ilk’i sunmaktadır.

Kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile sektöre damgasını vuran Avensis üretmiş olduğu avensis ranza, yatak ve karyola gibi ürünler ile tüketicilere hizmet sunan şirket aynı zamanda müşterilerine kalite ve fiyat açısından alternatif bir hizmet sunmaktadır. Avensis ayrı ayrı kullanım özelliğine sahip, modern tasarımları ile kullanım kolaylığı sağlayan çift kişilik ranza, tek kişilik ranza, tek kişilik karyola, çift kişilik karyola, çift kişilik yatak, tek kişilik yatak gibi ürün seçenekleriyle tüketicilere hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şık ve modern tasarımlarıyla göz kamaştıran Avensis çift kişilik ranza farklı ölçü ve modeller ile tüketicilere sunulmaktadır. Tek ve çift kişilik olmak üzere ikiye ayrılan yataklar, farklı renk ve tasarımlarıyla resmen büyüleyici bir etkiye sahip. Avensis Orkide, Prestij, Pero, Sultan gibi ranza ve karyola seçenekleri ile müşteri oldukça kolay ve basit bir şekilde ürün kurulumu gerçekleştirebilir. Sağlamlık ve kalite açısından tercih edebileceğiniz avensis ranza ve karyolalar müşterilerine sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Satın almış olduğunuz Avensis ranza ile rahatlığın ve konforun keyfini doyasıya çıkartabileceksiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.