Artık Ekmek Kızartmak Çok Daha Kolay
24 Mayıs 2017 Yorum Yok 607 Görüntülenme

Kaliteli, sağlam ve şık tasarım sahip ürünleri ile mutfaklara lezzet ve canlılık katan Arçelik standartlara uygun ürünleri ile de sağlıklı bir ekmek pişirme deneyimi sunuyor. Birbirinde lezzetli yemekler, rengârenk ürünler ile canlı mutfaklar ve şık tasarımları ile mükemmel sofralar yaratabilmenizi sağlayan Arçelik mutfaklarda farklı bir hava yaratmak üzere ürün yelpazesine her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor.

Elektrikli ev aletlerinden beyaz eşyaya kadar pek çok üründe kalitesini kanıtlayan Arçelik ekmek kızartma makineleri ile de sofralarda sağlıklı ve ev yapımı ekmeklerin yerini almasına yardımcı oluyor. Arçelik tarafından üretilen bu ekmek makineleri paslanmaz çelikten üretilmiş olup, özel Inox paneline sahip olarak tasarlanmıştır. 1100 watt gücünde olan bu makineler önceden tanımlanmış olan kızartma programı ile farklı damak zevklerine uygun olarak üretilmiştir.

Dokunmatik kontrol paneli ile fonksiyonel bir tasarıma sahip olan ekmek kızartma makinesi, geniş orta camı sayesinde, pişirme sırasında izleyebilme imkânı sunmaktadır. Zeytinli, baharatlı vb. farklı çeşitlerde ekmek kızartma özgürlüğü sunan ekmek kızartma makineleri, ekmek kabuğunun kıvamını ayarlamaya yönelik olarak açık, orta ve koyu olmak üzere 3 farklı kademe ayarına sahiptir.

Bahsetmiş olduğumuz bu ekmek kızartma makinelerinin bazı parçaları bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte olup, bu yönüyle de temizliği kolay bir üründür. Arçelik’in bu ürünleri ile lezzetli, sağlıklı ve mis kokan ekmekler hazırlamak çok kolay olmaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.