Arçelik ile Çaylar Artık Daha Lezzetli
24 Mayıs 2017 Yorum Yok 888 Görüntülenme

Çay triyakileri bu makeleyi okumadan geçmeyecektir. Çay ile arası olmayan kişiler sizinde bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Belki çayı sevdirebiliriz kim bilir? Birçoğumuz kahvaltıda, molada, arada, misafirlikte, piknikte illaki çay tüketiriz. Çay, Türkiye’nin dört bir yanında hayatımızın vazgeçilmez içeceklerinden biridir. Eskiden daha ilkel koşullarda çay yapılmaktaydı şimdi ise daha modern koşullarda çay yapılmaktadır. Artık çok daha kaliteli ve daha nitelikli çaydanlık türleri üretilmektedir.

Bu konuda Arçelik çaydanlıklar biz çay severlere mükemmel ürünler sunmakta. Oldukça çok çaydanlık türleri olan Arçelik el yakmayan çaydanlık, indüksiyon uyumlu tabana sahip çaydanlıklar, kilit kapak sistemine sahip devrilse bile dökülmeyen çaydanlıklar üretmekte. Bütün bunlar çayı daha rahat ve güvenli bir şekilde yapmanızı ve bizim daha rahat olmamızı sağlıyor. Çaydan elinizin yanmasına son verecek, buharlaşmayı kendi ayarlayacak, ısıya dayanıklı çaydanlıklar bize daha rahat çay yapmamızı sağlayacak.

Bazı ürünleri yüksek ısıya dayanıklı camdan üretilmiş olup çaydanlığın daha zarif bir görüntü oluşturmasını sağlıyor. Çaydan yanmalara, kazalara, çocukların çayı üzerine dökmeleri artık eskide kalacak çünkü bu Arçeligin üretmiş olduğu çaydanlıklar kapak kilit sistemine sahip ve bu sayede artık kazalar, yanmalar olmayacak. İstediğiniz boyutlarda ve kapasitede ürünleri bulunmaktadır. İsterseniz mat renk, isterseniz boyanmış ürünlerimizden istediğiniz renkte ürün vardır. Döküm silikon ile yapılan kollar sayesinde çaydanlığı eliniz yanmadan daha rahat tutabileceksiniz. Paslanmaz çelik çaydanlık olan ürünler hiçbir şekilde paslanmamaktadır.

Tombik şekilli, uzun şekilli, klasik şekilli ürünler vardır. Yepyeni bir model olan elektrikle çay demleyen çaydanlıklar özelliğinden dolayı çok beğeneceğiniz bir ürün. Bazı ürünleri set şeklinde verilmekte buda bizlere daha ekonomik bir alışveriş imkânı sağlamaktadır. Kireçlenmeyen özelliği ile artık kireçlenen çaylara son, daha şeffaf daha güvenli ve daha pratik olan ürünleri ile her bütçeye hitap edebilmektedir.

İndüksiyon tabanlı olma özelliği ile ankastre ocaklarda sadece ısının tabana gelmesi sağlanır ve elinizin veya herhangi bir şeyin yanması engellenmiş olur. Elektrikli olma özelliği ile artık çaylarımızı daha kısa sürede yapabilir ve afiyetle içebiliriz. Bu özelliği ile sadece su ısıtma işlemi de yapabiliriz. Çaydanlığımızı artık gönül rahatlığı ile bir yerlere koyabiliriz çünkü kapak kilit sistemiyle dökülmesi, kazaya neden olması imkânsız.

Çaydanlık denince akla gelen firmaların başında gelen Arçelik her konuda bizlere kaliteli ürünler sunmaya devam etmektedir. Son olarak tüm arçelik ürünlerini resmi Arçelik bayisi olan markalardan.com‘dan almanızı tavsiye eder keyifli günler dilerim.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.