Arçelik Blenderlar İle Büyük Kolaylık
22 Mayıs 2017 Yorum Yok 776 Görüntülenme

Mutfağında şıklık, kolaylık ve efsane lezzet arayan bayanların bir çoğu, küçük aletlerin yardımına başvururlar. Özellikle çalışan ve bebeği olan bayanlar için bu tarz mutfak aletleri resmen vazgeçilmezdir. Mutfak robotları, karıştırıcılar, mikserler, bir çok elektrikli mutfak ürünü ve en çok da çok fonksiyonu bir arada bulunduran blenderler her an elimizin altında bulunarak, hayatımızı ciddi ölçüde kolaylaştırırlar.

Blender demişken küçük bir bilgi verelim. “Tarihte blender fikrini ortaya atan ilk tasarımcı, Stephen Poplawski olmuştur.” 1932 yılında, cam bir kutunun tabanına yerleştirdiği, dönen bir metal bıçak ile ilk adımı atan Poplawski’nin bu fikrini, daha sonra 1935’te iki tasarımcı, Fred Waring ve Frederick Osus geliştirmiş ve şu anda kullandığımız modern blenderler ortaya çıkmıştır.

Günümüzde değişik birçok marka tarafından piyasaya sürülmüş olan blender çeşitleri içinde, en kalitelisi ve kullanım kolaylığı ile Arçelik dikkatleri üzerine çekmekte. Mutfaklarınızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardımı sizlere sunan bu becerikli alet ile salatalarınızı, ana yemeklerinizi, tatlı ya da içecekleriniz kolaylıkla hazırlayabilir, dilerseniz aileniz, dilerseniz misafirleriniz için mükemmel sofralar kurabilirsiniz.

Özellikle meyve ve sebzelerinizi doğramak ve sıvı hale getirmek için ideal özellikleri olan bu blenderlar ile ayrıca rahatlıkla buz kırabilir ve yaz günleri için soğuk karışımlar da hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bebekler için hazırlayabileceğiniz, mama, püre, sebze çorbası ya da muhallebi çeşitleri gibi her türlü gıda için de Arçelik Blender ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Farklı hız seçeneklerini bir arada sunarak, yiyecek ve içecek hazırlamayı son derece pratik hale getiren Arçelik’in bir diğer avantajı da son derece kolay bir şekilde sökülüp takılabilen parçaları.

Böylece temizlik konusunda sıkıntı yaratmadan işlerin çabucak bitmesini sağlayan ve peş peşe pek çok farklı hazırlık yapmamıza olanak sağlayan Arçelik blender ile mutfakta geçireceğiniz zaman adeta bir zevke dönüşecek. Aynı zamanda satış öncesi sunduğu destek, satış sonrası servis ve garanti koşulları ile de göz dolduran Arçelik, elektrikli mutfak aletleri dışında, beyaz eşya ve diğer elektronik ürünlerine kadar aradığınız pek çok ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.