Arçelik Aspiratörler ile Yemek Kokularına Son!
07 Nisan 2018 Yorum Yok 1501 Görüntülenme

Lezzetli yemekler yaptıktan sonra, evin içerisinde yayılan ağır yağ kokuları ne yazik ki herkesin nefret ettiği bir kabus haline dönüşmektedir. Ancak dert etmeyin bu konuda; kokuyu kendine hapseden, evinizin içerisine yemek kokularının sinmediği ve güzel yemeklere ev sahipliği yapan, geriye temiz kokular bırakan aspiratörler evlerinizin kurtarıcısı olmaktadır. Mutfaktaki ağır kokuların evinize yayılmasını engellemek, ferahlığını korumak için Arçelik gibi çeşitli markalardan ihtiyacınıza ve bütçenize uygun aspiratörleri inceleyebilirsiniz.

Aspiratör, gaz halindeki akışkanları emmeye ve bulunduğu ortamdan uzaklaştırmaya yarayan motorlu fan türüdür ve aspiratörler sunduğu özellik ve kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Aspiratörler, yemek yapma esnasında oluşan ağır yağ ya da soğan kokuları gibi istenmeyen kokuları filtresine hapsederek, evinizde bulunan diğer odalara yayılmasını engeller. Lezzetli yemeklerin yapım aşamasında, sizin ocak başında rahatsız olmanızı ve evinizin kötü kokulara maruz kalmasını engeller. Aynı zamanda yemek yapılan ortama ferahlık sağlar. Aspiratörün üzerinde bulunan lambaları ile ocağınız aydınlanır, bu sayede yemeklerinizin kıvamını kolayca ayarlayabilirsiniz.

Aspiratörler, fan kullanarak kokuyu filtresinde toplar. Bu filtrenin belirli aralıklarla temizlenmesi hijyen bakımından önem taşır. Aynı zamanda filtrenin temizlenmesi aspiratörün ömrünü uzatmanın yanı sıra veriminide arttırmaktadır. Aspiratör kullanıma bağlı olarak bacalı ya da bacasız olarak tercih edilebilir. Bacasız aspiratörlerde karbon filtre kullanılır, koku burada hapsolur. Bacalı modellerde ise, dolap içinden geçirilen bacalar sayesinde, kötü kokuyu evin dışına aktarılır.

Satın alacağınız modellerde, evinizin tasarımı ve büyüklüğüne uygun ürünler tercih etmeniz önemlidir. Aspiratörler belirli aralıklarla temizlenerek ürünün hijyeni sağlanır, çekiş verimi korunur ve ürün daha uzun süre kullanılabilir. Arçelik tarafından en üst kalite ve şıklık ile üretilen aspiratörler uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle markalardan.com’da satışa sunulmaktadır.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.