Arçelik 9548 CDS Ankastre Fırın
30 Haziran 2018 Yorum Yok 814 Görüntülenme

Arçelik 9548 CDS fırın, özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi temizlik yapmaktan kurtararak konforunuzu artırır. Arçelik ankastre fırınlarda bulunan Cleanzone cam kapaklar yağ ve yemek artıklarının tutunamayacakları bir yüzey sunar.

Cam kapaklardaki oleofobik teknoloji, yağ gibi zor çıkan lekelerin oluşmasını engeller ve kirleri ovarak çıkarma sorununu kökten çözer. Arçelik fırınların iç yüzeyini kaplayan özel katalitik malzeme, görüntü kirliliğine ve kötü kokulara neden olan yağ artıklarını emer. Pişirme sırasında sıçrayan yağları düzenli olarak soğuran katalitik duvarlar sizi temizlik yapmaktan kurtararak konforunuzu artırır.

Fırın nasıl temizlenir?

Düzenli temizlik fırınınızın kullanım ömrünü uzatır, beklenmedik sorunlarla karşılaşma ihtimalini düşürür ve performansını korur. Temizliğe başlamadan önce fırınınızı fişten çekmeyi unutmayın. Her kullanımdan sonra fırınınızı temizleyerek yiyecek artıklarının birikmesini ve zorlu kirler oluşturmasını engelleyebilirsiniz. Biriken kirler sonraki kullanımlarda yanarak kötü kokulara ve dumana neden olabilir. Fırınınızın iç ve dış yüzeylerini aşındırıcı olmayan bir deterjan ve yumuşak bir bez ya da süngerle silebilirsiniz.

Buharlı Temizleme, Katalitik Yan ve Arka Duvarlar ya da Pirolitik Kendi Kendini Temizleme gibi bazı Arçelik fırınlarda bulunan özellikler, fırın temizliğini kolaylaştırır. Buharlı Temizleme programı kirleri buharla yumuşatırken yan ve arka duvarda bulunan katalitik paneller sıçrayan yağları emerek temizliğe yardımcı olur. Pirolitik Kendini Temizleme programıysa fırın içi ısısını 480 0C’ye kadar yükselterek yağ ve kirleri yakar ve küle dönüştürür.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.