Arçelik Diamond Karbon Fiber Buzdolabı
03 Ağustos 2018 Yorum Yok 2004 Görüntülenme

Çelikten 4.5 kat daha hafif yapısı ile 3 daha sağlam yapıda olan ve nano-teknoloji kullanılarak karbon fiber malzemeden üretilen yeni Arçelik 283720 Diamond buzdolabı çıktı. Arçelik Türkiye’de üretmiş olduğu karbon fiber buzdolabı ile dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Kusursuz ahşap detayları ve son derece dayanıklı dış tasarımı ile Arçelik diamond buzdolabı 25 yıl garantiye sahip. Evet yanlış okumadınız, tam 25 yıl garanti!

Üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Arçelik karbon fiber buzdolabı mavi ışık teknolojisinden yararlanarak meyve ve sebzeleri ideal dalga boyuna sahip bir ışıkla aydınlatır ve doğadaymış gibi fotosentez yapmalarını sağlar. Buzdolabındaki kötü kokuları, zararlı gaz veya kimyasal madde üretmeksizin koku giderme teknolojisi sayesinde % 90’a kadar azaltır. Sistem, Ozon (O3) gibi zararlı gaz üretmediğinden, koku giderme teknolojisi sık ve kısa sürede çalışabilir ve bu da buzdolabını daha verimli kullanılabilir hale getirmektedir. Üzerinde bulunan kahvaltılık bölmesi özelliği ile kahvaltılık ve diğer şarküteri ürünlerinizi dondurmadan minimum sıcaklıkta saklayarak en uzun süre tazeliklerini korumalarını sağlar.

Yeni 83 cm kombi buzdolabının yeni ayırt edici tasarımı, yüksek hacmi, daha iyi müşteri çözümleri ve yeni yenilikçi özellikleri ile yeni versiyonu, geniş iç hacim özelliğini destekler. Özel sebzelik tasarımı ve hava kanalları sayesinde hassas bir nem kontrolü sağlayabilen fullfresh+ teknolojisine Arçelik diamond buzdolabı, uygun şartlarda saklanan gıdaların bozulma ve bayatlaması geciktirir. Bu sayede yeşillikler, sebze ve meyveler 30 güne kadar sağlıklı bir şekilde korunur. Arçelik tarafından Türkiye’de üretilen 283720 diamond karbon fiber buzdolabı, uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle Arçelik online yetkili satısıcı markalardan.com’da. Sizde bu özelliklere sahip bir buzdolabına sahip olabilir, üstün özelliklerden faydanalabilirsiniz.

Konu Hakkında Görüşlerinizi Belirtebilirsiniz.


Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekiyor.